Popis a varianty

Co je SHweb?

SHweb je řešení vaší internetové prezentace. Jedná se o profesionální webové stránky provozované jako služba. Co to znamená? To zjednodušeně řečeno znamená, že máte k dispozici kompletní řešení a není nutné kvůli vaší prezentaci běhat od čerta k ďáblu.

Software jako služba

Výhody služby SHweb jsou:
  • funkční běžící aplikace - žádný zdlouhavý vývoj, vaše aplikace je již hotová a pouze čeká, až do ní vložíte data
  • žádné velké investice - platíte pouze za provoz aplikace (po celou dobu provozu) a její přizpůsobení a správu
  • malé provozní náklady - dle zvolené varianty jsou některé služby zahrnuty v ceně. Může sem patřit například správa vaší aplikace. Volbou vhodné varianty můžete výrazným způsobem ovlivnit vaše provozní náklady. Ke snížení nákladů na provoz přispívá i vyspělý redakční systém a profesionální podpora, díky kterým můžete řadu věcí zvládnout vlastními silami i bez rozsáhlých znalostí internetové problematiky.
  • rozvoj aplikace - aplikace je dále rozvíjena a vylepšována. Za tato vylepšení neplatíte, jsou pro vás  k dispozici zdarma
  • přizpůsobení aplikace - aplikaci (nebo její části) je možné přizpůsobit vašim požadavkům. Přizpůsobuje se pouze konkrétní část aplikace a šetří se tak náklady na vývoj
  • profesionální podpora - k dispozici je vyškolený team odborníků, kteří vám s provozem a nastavením aplikace poradí a pomohou
  • databáze znalostí - zde můžete vyhledávat řešení problémů a dokumentované postupy a šetřit tak náklady na provoz

Jak to funguje

Ve chvíli, kdy čtete tento článek, je vaše webová prezentace připravena. Poslední krok, který zbývá, je přizpůsobení prezentace vašim potřebám. Toto přizpůsobení zahrnuje například volbu vzhledu, vyplnění kontaktních údajů, vyplnění informací o vás a vašich produktech, nahrání fotografií apod.
S nastavením vašich stránek vám samozřejmě rádi pomůžeme. Ceny všech produktů zahrnují čas vyškoleného profesionála, který můžete využít pro přizpůsobení vaší prezentace (časy zahrnuté v ceně se pro jednotlivé produkty liší, záleží na rozsahu prezentace).
V ideálním případě je možné vaší prezentaci rozběhnout během jediného dne.

Profesionální podpora

Služba SHweb je podporována zkušenými profesionály, na které se můžete kdykoli spolehnout. Zajistíme bezproblémový provoz vaší prezentace a pomůžeme vám s jejím nastavením, vkládáním textů, obrázků apod.

Všichni klienti, kteří využívají službu SHweb mají přístup k dalším informacím, jako jsou návody, postupy, tipy, databáze znalostí a další. Soustřeďte se na vaše koníčky, podnikání a jiné aktivity a starosti nechte koňovi.

Chcete vědět víc?

Další informace najdete na těchto stránkách. Doporučujeme prohlednout si:

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.